Залужний підтримав розширення мобілізації в УкраїніУкраїна стикається з важливим завданням забезпечення національної безпеки та оборони в умовах повномасштабної війни. Це вимагає вдосконалення системи мобілізації громадян. Головнокомандувач збройних сил України Валерій Залужний в колонці для The Economist висловив думку про необхідність розширення категорії громадян, які можуть бути призвані до лав ЗСУ.

Що відомо

Валерій Залужний відзначив, що в даний момент через дефіцит призовників виникає проблема в звільненні солдатів, які перебувають на фронті. Також він підкреслив загрозу з боку росії, яка може нанести удар по тренувальних центрах, навчальних закладах та інфраструктурі, яде готують майбутніх військових.

Незважаючи на ці виклики, він додав, що в Україні існують прогалини, які дозволяють громадянам ухилятися від виконання своїх обов'язків щодо призову та мобілізації. У відповідь на ці проблеми, в Україні планують запровадити ряд заходів.

Один із таких  - це створення єдиного реєстру призовників, який допоможе у більш ефективному та прозорому відборі кандидатів для служіння в Збройних Силах. 

Крім того, Валерій Залужний повідомив про впровадження "бойового стажування" в Україні. Ця ініціатива передбачає направлення нещодавно мобілізованих та навчених військовослужбовців у досвідчені фронтові підрозділи для підготовки та набуття необхідного досвіду. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW