Залужний назвав 5 речей, які допоможуть Україні перемогтиГоловнокомандувач Збройних Сил Україні генерал Залужний написав колонку для впливового видання The Economist, де назвав 5 речей, які допоможуть Україні перемогти.

Залужний констатував, що війна перейшла у стадію позиційної.

«Така війна піде на користь Росії, дозволяючи їй відновити свою військову міць, що зрештою загрожуватиме збройним силам України та самій державі», - зазначив генерал.

Але це не безнадійно. Україна може перемогти. Задля цього їй потрібні 5 важливих речей.

«Основна зброя, така як ракети та снаряди, залишається важливою. Але збройним силам України потрібні ключові військові можливості та технології, щоб вийти з такого роду війни. Найважливішим з них є повітряна сила. Контроль над небом необхідний для великомасштабних наземних операцій. На початку війни у нас було 120 бойових літаків. З них лише одна третина була придатна до використання.

Військово-повітряні сили Росії зазнали величезних втрат, і ми знищили понад 550 систем протиповітряної оборони, але вони зберігають значну перевагу над нами та продовжують створювати нові ударні ескадрильї. Ця перевага ускладнила нам просування вперед…» - пише Залужний.

Друга річ, на якій наголошує Залужний, - це радіоелектронна боротьба (РЕБ) в умовах війни дронів.

«РЕБ — ключ до перемоги у війні безпілотників. За останнє десятиліття Росія модернізувала свої сили РЕБ, створивши новий рід армії та створивши 60 нових видів техніки. У цьому він нас перевершує: 65% наших платформ постановки перешкод на початку війни були вироблені ще за радянських часів».

Третє завдання – контрбатарейний вогонь: ураження артилерії противника. «У цій війні, як і в більшості минулих воєн, артилерійський, ракетний і ракетний вогонь становить 60-80% усіх військових завдань. Коли минулого року ми вперше отримали західну зброю, ми досить успішно виявили російську артилерію та вразили її. Але ефективність такої зброї, як Екскалібур, американський снаряд із GPS-наведенням, різко знизилася через удосконалення російської радіоелектронної боротьби», - зазначає генерал.

Четверте завдання – технологія розмінування. Росія створила смугу мінних полів за вширшки 20 км. І продовжує дистанційно мінувати все нові та нові території. В таких умовах без сучасних технологій розмінування ми програємо.

«Технологія – це відповідь. Нам потрібні датчики, схожі на радар, які використовують невидимі імпульси світла для виявлення мін у землі, і системи виведення диму, щоб приховати діяльність наших підрозділів з розмінування». 

П’ятий пріоритет — нарощувати наші резерви.

«Росія не змогла використати свою величезну перевагу в робочій силі, тому що Володимир Путін стурбований тим, що загальна мобілізація може спровокувати політичну кризу, і тому, що Росія не може навчити та спорядити достатньо людей. Проте наші можливості для підготовки резервів на власній території теж обмежені. В нашому законодавстві є прогалини, які дозволяють громадянам ухилятися від своїх обов’язків.

Ми намагаємося вирішити ці проблеми. Ми запроваджуємо єдиний реєстр призовників, маємо розширити категорію громадян, які можуть бути призвані на збори чи за мобілізацією. Також ми запроваджуємо «бойове стажування», яке передбачає розміщення новомобілізованих та навчених особового складу в досвідчених передових підрозділах для їх підготовки».

Позиційна війна – це тривала війна, зазначає Залужний. Якщо Україна хоче вирватися з цієї пастки, нам знадобляться всі ці 5 речей.

Повний текст статті – за посиланням.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW