"Коли ж ми посадимо вищих посадових осіб області та міста": керівник поліції Тернопільщини дав правдиву відповідьНачальник обласного управління поліції Сергій Зюбаненко розповів, про що його дуже часто запитують у соцмережах.

В інтерв’ю на ютуб-каналі Справжні він дав чітку відповідь на питання людей, з яким йому регулярно доводиться стикатися.

«Після мого призначення на Тернопільщину мене почали часто запитувати в соцмережах: коли ми посадимо вищих посадових осіб області та міста. Я хочу відповісти всім дуже простою і зрозумілою мовою: функціонал поліції великий, але не безмежний. Ми навіть юридично не маємо права займатися цими посадовцями. Є органи, які працюють і вивчають: НАБУ, ДБР, БЕП, вони працюють в цьому напрямку. Це не наша підслідність. Всі думають, що прийшов чарівник, який має зробити все…

Я маю мрію – реалізувати себе як правоохоронець. І розумію, що такі речі як політика можуть заважати цьому. Мені це не подобається і мене це подразнює», – зізнався Зюбаненко.

Він також наголосив, що має дуже чіткі межі у спілкуванні з вищими посадовцями.

«Якщо ми будемо товаришувати, то я зможу не побачити тих питань, на які однозначно реагувати потрібно. Тому жодних зобов’язань в мене перед місцевою владою немає. Але спілкуватися однозначно потрібно, з мерами, з громадами – бо ми працюємо на один результат, щоб громадяни були в безпеці. Спілкування має бути, але не більше. Хтось відчуває, що це якась критикаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW