У Житомирі оновлять автоматизовану систему обліку оплати проїзду у громадському транспортіСистема стане більш сучасною. Зокрема, замінять валідатори та зафункціонує мобільний застосунок. Пасажири мають відчути покращення сервісу обслуговування.

Перехідний період — до трьох місяців. Про це інформує Житомирська міська рада.

Тепер валідатори не друкуватимуть квиток, а зчитуватимуть QR-коди. Служба контролю перевірятиме здійснення оплати через свої контрольні валідатори.

У мобільному застосунку «Транспорт Житомира» пасажир зможе обрати карточку, наприклад, учнівську, змінити тарифний план, поповнити рахунок картки, користуватися змінами тарифного плану, бачити облік своїх поїздок.…

Усі витрати бере на себе приватний оператор. Його визначили шляхом конкурсу, який відбувся у Житомирі 23 жовтня. Переможець конкурсу — ТОВ «СІТІ КАРД СІСТЕМС – ЖИТОМИР».

Сьогодні виконком проголосував за введення в дію рішення конкурсної комісії.

Зі слів Миколи Єрмакова, в.о. начальника профільного управління, цей оператор відповідав умовам конкурсу, як-от: покращення валідаторів, бортовий комп’ютер, можливість валідації разового квитка, мобільний додаток та ін.

Змінити комунального оператора (КП«Житомиртранспорт») на приватного вирішили через низку проблем, які впливають на сервіс обслуговування пасажирів. Перша — скарги, що при використанні банківської картки траплялися зайві списання коштів. Друга — випадки, коли при поповненні транспортної картки кошти зараховувались через два дні.

Систему модернізують у комунальному та приватному громадському транспорті. Тариф на проїзд у громадському транспорті змінювати не будуть.

На сьогодні в обігу понад 100 тисяч транспортних карток. «Ці картки працюватимуть і надалі, — запевняє Микола Єрмаков. — Це було однією з вимог конкурсу. Оператор також запропонував ставити термінали, де можна буде купити саму картку. Це турецький оператор, який інвестував уже в чотири міста України».

Житомирська міська рада

У Житомирі оновлять автоматизовану систему обліку оплати проїзду у громадському транспорті, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW