Шахрай ошукав звягелянина на купівлі електроскутера на суму майже 47 тис грнДо звягельської поліції із повідомленням про ошуканство звернувся 60-річний місцевий житель: на купівлі електросамоката пройдисвіт ошукав його майже на 47 тис. грн. Про таке йдеться у повідомленні Звягельського районного відділу поліції.

Так, звягелянин натрапив у соцмережі на оголошення про продаж електроскутера, тож вирішив його купити. Він подзвонив за вказаним номером, та на жаль, натрапив на пройдисвіта: «продавець» зазначив, що аби доставка була безплатною, усю суму слід перерахувати наперед. Звягелянин так і зробив, переказавши на вказаний банківський рахунок близько 47 тис. грн. Однак товару так і не отримав, як і зворотного зв'язку від «продавця».

– За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України, у рамках якого встановлюють причетних до злодіяння осіб, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вкотре нагадують про обачність під час купівлі та продажу в інтернеті, щоб не дозволити пройдисвітам заволодіти коштами. Так, безпечніше використовувати післяплату, купувати слід на перевірених сайтах та читати відгуки, а дані своєї банківської картки нікому не передавати (офіційні представники банку не питають такої інформації).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW