На українських митницях обмежать використання "Дії": у чому причинаУкраїнські прикордонники вводять обмеження на використання застосунку "Дія" на контрольно-пропускних пунктах. Начальник відділу організації прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Матвійчук пояснив, що ж спонукало прикордонну службу України до такого кроку і які документи тепер вимагають для перетину кордону.

Чому вирішили запровадити зміни

Посадовець зазначив, що обмеження використання застосунку "Дія" стало необхідним у зв'язку зі спробами громадян використовувати фейкові документи. Порушники намагалися використати "клон" застосунку, демонструючи неправдиві або підроблені "свідоцтва"..

Ввикористання "Дії" спрощувало процедуру перетину кордону, але водночас робило її менш надійною, оскільки було складно перевірити подібні електронні копії на автентичність.

Нині прикордонники вимагають від громадян документи у фізичному форматі, що відповідає нормам Шенгенського кодексу щодо кордонів. Такі документи включають біометричні паспорти та візи, які потрібні для подальшого пропуску суміжною стороною.

За словами представника ДПСУ, виняток становлять діти, яких можуть пропустити за свідоцтвами про народження, але для дорослих така можливість не передбачена. Крім того, ці нові правила стосуються тільки перетину кордону, а не внутрішнього використання "Дія".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW