"Кінець флори та фауни": чому Азовське море стало значно солонішеЗначно зріс рівень солоності Азовського моря. Сталося це через екоцид російських загарбників і перекриття річок під час тимчасової окупації у Маріуполі.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає сайт 056.

За його словами, росіяни витратили купу ресурсу та ефірного часу, аби спростувати наші твердження про екоцид. Про те, що медузи в жовтні, то аномалія. Що солоність Азову стрімко зросла через перекриття річок під час окупації.

"А тепер самі російські інститути кажуть, що катастрофа. Що солоність Азову дорівнює солоності Чорного моря. В реалії це кінець флори та фауни моря, початок його кінця. Десь так зникав Каспій та Арал (хоча по суті вони озера, але тенденція схожа). Русня, що тепер? Ваші вчені теж “фейк”? Чи просто репресіями закриєте рота?", - написав Андрющенко.

Окупанти також стверджують, що у морі поступово зникає риба, а її місце займають медузи, через що неможливо здійснювати рибальство. Екологи країни-агресорки стверджують, що буцімто існує програма з рятування Азовського моря, розрахована до 2040 року. Однак вони зазначили, що навряд чи це дійсно допоможе розв'язати проблему.

"Кінець флори та фауни": чому Азовське море стало значно солоніше, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW