На Тернопільщині міський голова незаконно роздав 7 ласих земельних ділянокНа Тернопільщині з комунальної власності громади незаконно вибули 7 земельних ділянок – у службовій недбалості підозрюють міського голову.

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру міському голові у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам однієї з міських об’єднаних територіальних громад (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, міський голова підписав незаконні рішення про передачу у приватну власність 7 земельних ділянок площею понад 2,5 га вартістю понад 850 тис грн. На сесії органу місцевого самоврядування за ці рішення не проголосувала необхідна кількість присутніх депутатів, і за законом вони вважаються неприйнятими.

Отож внаслідок недбалості посадовця у приватну власність безоплатно передано 7 належних територіальній громаді земельних ділянок площею більш як 2,5 га вартістю понад 850 тис грн.

Розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в Тернопільській області ДСР НП України.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW