Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка отримала 18 нових установокХмельницька обласна стоматологічна поліклініка" отримала 17 стаціонарних стоматологічних установок зі стоматологічними кріслами. Наразі триває встановлення нового обладнання у терапевтичному, хірургічному та ортопедичному відділеннях закладу. Також придбано одну портативну стоматологічну установку.

Про це повідомляє Хмельницька обласна рада.

Стаціонарне стоматологічне обладнання слугуватиме відвідувачам закладу для надання якісних медичних послуг, портативне – використовуватиметься для виїздів до пацієнтів, які через фізичні обмеження не можуть самостійно пересуватися. Виїзди здійснюватимуться в інтернатні заклади соціального спрямування обласної комунальної власності.

Кошти для формування статутного фонду підприємства були виділені з обласного бюджету у сумі шість млн грн.

"Стоматологічні установки зі стоматологічними кріслами – це перша закупівля в рамках зазначеної суми, здійснена через систему Prozorro, на яку витрачено 3 025 789 гривень. Решта коштів планується освоїти до завершення 2023 року. Зокрема, в планах – закупівля сучасного рентгенологічного устаткування та інших необхідних стоматологічних пристроїв”, – йдеться у повідомленні.

У Хмельницькій обласній раді зазначають, що у цій стоматологічній поліклініці на безоплатній основі здійснюється надання стоматологічної допомоги таким пільговим категоріям громадян, як учасники бойових дій та ветерани війни, сім’ї загиблих (померлих) захисників України та ветеранів війни, ветерани військової служби та органів МВС, а також їх вдови, ветерани праці та пенсіонери, мешканці інтернатних закладів соціальної сфери, почесні донори.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW