Чого варто остерігатися у Хелловін: ПЦУ зробили заяву з приводу святаЗ 31 на 1 листопада у різних країнах Заходу святкують містичне свято Хелловін. Зокрема традиція дійшла й до України. Православна Церква України заявила чому не варто відзначати це свято, пише Тернополяни.

Цього року Православна церква закликає не відзначати його, щоб не травмувати військовий та дітей, постраждалих під час війни.

У ПЦУ наголошують, що Хелловін не є ані релігійним, ані державним святом. Священники вважають, що зараз, в умовах бойових дій, людям і так доводиться бачити жахливі речі, тому, на їх думку, нагадувати про це задля розваги є недоречним.

"Зараз дуже непростий час жорстокої, кровопролитної повномасштабної війни в Україні. Дуже багато навколо травмованих людей – як фізично, так і психологічно, морально, душевно. Багато (включно з дітьми) за час війни пройшли і бачили те, чого воліли б ніколи не бачити: каліцтва, людську смерть, рештки тіл, відірвані кінцівки, спотворені обличчя… неприкриті жахи війни. Чи варто зараз їм про це нагадувати і викликати непотрібні асоціації "геловінськими костюмами", перевдяганням в образи мертвих істот чи осіб, імітацією відірваних кінцівок, порваних і зашитих облич?", – зазначили у Православній церкві.

Священники просять подумати про те, як відреагують на це святкування поранені захисники та захисниці, які втратили кінцівки на фронті і зараз борються за життя у шпиталі. Або як це сприймуть їхні рідні, чи діти, які бачили жахи війни на власні очі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW