"Все вже зафіксовано і перебуває в поліції": Євгенія Емеральд заявила, що її намагалися вбитиУкраїнська військова Євгенія Емеральд шокувала заявою, що її намагалися вбити.

Про це вона розповіла у коротких відео на своїй Instagram-сторінці.

За словами Євгенії, на неї та її охоронця було здійснено замах на вбивство. Емеральд підозрює, що це справа рук її чоловіка. Більше подробиць захисниця не стала розповідати. Євгенія лише наголосила, що вже звернулася до поліції.

"Учора Стипанюк і його компашка намагалися здійснити перший замах на вбивство. На мене і мого охоронця. Подробиць я розповідати не буду, з нами все добре. Також усе вже на експертизі, заяви написані. Просто люди, щоб ви розуміли – ціна правди. Але ми боремося і не зупинимося. Ми поборемо це зло. Все вже зафіксовано і перебуває в поліції", - розповіла Емеральд.

"Все вже зафіксовано і перебуває в поліції": Євгенія Емеральд заявила, що її намагалися вбити (ФОТО), фото-1

Захисниця також поділилася, що за нею постійно стежили. Під автомобілем Євгенія знайшла GPS-трекер, який показував її місцерозташування. Також Емеральд помітила, що за нею постійно їздять два автомобілі.

"Під крилом мого автомобіля було знайдено GPS-трекер та нас постійно "вели". Все передано у відповідні органи, ведеться розслідування", - додала Євгенія.

"Все вже зафіксовано і перебуває в поліції": Євгенія Емеральд заявила, що її намагалися вбити (ФОТО), фото-2

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW