У Запоріжжі ДСНС оголосило про закупівлю двох легкових автівок на 1,8 мільйона гривеньГоловне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області оголосило тендер на закупівлю двох спеціалізованих легкових автівок на загальну суму в 1 мільйон 830 тисяч гривень.

Про це повідомляється в реєстрі публічних закупівель «Prozorro», передає 061.

Мова йде про дві спеціалізовані автівки за 880 тисяч гривень та950 тисяч гривень на базі легкового автомобіля підвищеної прохідності.

В тендерній документації зазначається про те, що автівки між собою відрізняються лише габаритами, а інші вимоги однакові, а саме6 авто білого кольору з типом кузова універсал, не старше 2023 року випуску, з ключем з дистанційним керуванням. Щодо спеціалізованого обладнання, то мова йде про світлодіодну панель-балку синього кольору з сигнально – гучномовним пристроєм. Також постачальникмає обклеїти автомобіль згідно кольорографічної схеми з написами на кузові автомобіля відповідно до ДСТУ 3849:2018 «Дорожній транспорт».

У Запоріжжі ДСНС оголосило про закупівлю двох легкових автівок на 1,8 мільйона гривень, фото-1

Гарантійний термін на автівки повинен складати не менше ніж 3 роки або 100 000 км. пробігу.Постачальник має надати ДСНСникам документи для проведення реєстрації в сервісному центрі МВС України (в тому числі документ, що підтверджує сертифікацію автомобіля як спеціалізованого).

Сам аукціон з визначення переможця запланований на 9 листопада, а поставити товар мають в строк до 25 грудня 2023 року.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі "Муніципальна варта" витратить майже 800 тисяч гривень на придбання автівкиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW