На Закарпатті розроблять пропозиції щодо вдосконалення програмного забезпечення е-чергиВ електронній черзі для виїзду вантажних автомобілів через кордон сьогодні – понад 2000 транспортних засобів. Це означає, що виїхати до країн ЄС вони зможуть через 9-10 днів.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Закарпатської ОВА.

Про те, чому так склалося, як діяти перевізникам і як втримати замовника місцевому бізнесу, говорили на нараді в ОВА під головуванням першого заступника очільника краю Мирослав Білецький. У ній узяли участь представники обласного управління Укртрансбезпеки, митники, прикордонники, працівники профільного департаменту, працівники одних із найбільших підприємств краю – Ядзакі Україна, Jabil, Флекстронікс тощо.

Після старту роботи е-черги рух транспорту відбувався поступово і відповідно до графіка, водночас останні кілька місяців кількість вантажівок лише збільшується. Це ускладнює роботу не лише водіїв, а й бізнесу.

На прикордонних територіях є чимало підприємств, які регулярно відправляють і отримують вантажі з-за кордону. Несвоєчасне виконання умов контрактів несе ризики простою виробництва, втрати замовлень у короткостроковій та довгостроковій перспективі. 

Для економіки Закарпаття це може призвести до негативних наслідків, якщо замовникам таких потужних підприємств, як Jabil чи Ядзакі, стане невигідно співпрацювати із підприємствами в Україні, і вони розмістять свої потужності на альтернативних заводах Азії чи Європи.

Саме тому зібрали всі зацікавлені сторони, щоб напрацювати алгоритм, завдяки якому буде можливість розвантажити пункти перетину і зменшити черги на кордонах. Напрацюємо пропозиції для удосконалення програмного забезпечення е-черги, враховуючи зауваження всіх зацікавлених сторін. Мусимо зменшити напругу та уникнути загострень відносин як між суміжними сторонами, так і контрагентами всередині країни, - йдеться у повідомленні

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW