Кошти за програмою "єВідновлення" вже отримали 94 мешканці ПокровськаУ Покровській громаді продовжує працювати комісія з обстеження та призначення компенсацій за пошкоджені житлові об'єкти після ворожих обстрілів.

До складу комісії, основним завданням якої є оцінка обсягів та дослідження наслідків руйнувань, спричинених обстрілами з боку рф, входять перші керівники Покровської МВА, представники житлово-комунального відділу, Управління капітального будівництва, громадських організацій міста.

Кошти за програмою "єВідновлення" вже отримали 94 мешканці Покровська, фото-1

«Ми виїжджаємо щотижня, за цей час нам вдається успішно обстежити близько 18 об'єктів. Робимо все можливе, щоб якнайскоріше надати допомогу тим, чиї оселі було пошкоджено російськими ракетами», - зазначив начальник УКБ Данил Проскуренко.

За його словами, вже опрацьовано 235 заяв, що надійшли від покровчан у рамках програми «єВідновлення». За 94 з них виплачені державні кошти, щодо 136 – вже є нарахування. Загальна сума державної компенсації, яку отримали або невдовзі отримають мешканці громади, склала 7 мільйонів 615 тисяч гривень.

Кошти за програмою "єВідновлення" вже отримали 94 мешканці Покровська, фото-2

Аби оцінити ступінь пошкоджень, члени комісії ретельно оглядають оселі та виконують заміри пошкоджень, як в середині будівлі, так і зовні.

Нещодавно комісія працювала в одній з таких споруд, що розташована у північній частині Покровська.

«За результатами обстеження для господарів цього домогосподарства було визначено компенсацію в розмірі 90 тисяч гривень. Вона включає роботи з відновлення покрівлі, заміни вікон і дверей, а також внутрішнього та зовнішнього оздоблення», - розповіла заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо, яка входить до складу комісії.

Кошти за програмою "єВідновлення" вже отримали 94 мешканці Покровська, фото-3

Слід зауважити, що кошти мешканцям пошкоджених домоволодінь нараховує держава. Завдання комісії – встановити обсяги руйнувань та розмір компенсації.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW