"Був чуйним та дуже веселим хлопцем": у Тернополі поховали полеглого воїнаУ Тернополі попрощались із командиром кулеметного взводу Богданом Червінським. Йому було 37 років.

У Домі печалі зібрались рідні та друзі попрощатись із Богданом, пише Суспільне.

На Алеї Героїв над домовиною розгорнули синьо-жовтий прапор.

Прощання з військовим

Прощання з військовим

Похоронна процесія. Фото: Суспільне Тернопіль

Майор міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Білас вручив грамоту пошани матері загиблого воїна.

Похорон

Похорон

Вручення грамоти пошани та скорботи. Фото: Суспільне Тернопіль

Понад 12 років Богдан Червінський працював за кордоном у Лондоні, де із ним познайомився його друг Михайло Гайда. Зараз чоловік воює. Разом із Богданом вони були на одному напрямку.

"Він молодший від мене на років 10. Тут зустрілись на війні, фактично у сусідніх підрозділах. Настанови переважно йому давав я, бо я старший. Служив з ним у підрозділі силових, ще до війни. У мене було більше досвіду, я йому давав досвід, він приїжджав до мене, щоб я йому щось допоміг та підказав".

Друг військовослужбовця Олег Гарак каже, дружив із Богданом понад 25 років.

"Вчились разом у школі та училищі. Проводили кожен день разом. Він був чуйним та дуже веселим хлопцем, але Бог так розпорядився, що призвали його на війну, пішов він захищати нас".

Бабуся загиблого воїна Ганна Гузій розповіла, що Богдан Червінський був найстаршим внуком.

"Він завжди заспокоював. Завжди казав, що все буде добре, жартував, коли до мами дзвонив. Коли ішов на бойове завдання, то матері завжди казав, що іде з хлопцями в кар'єр постріляти".

похорон

похорон

Могила бійця. Фото: Суспільне Тернопіль

могили

могили

Алея Героїв. Фото: Суспільне ТернопільAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW