Енергетики ліквідували нищівні наслідки негоди в Сумській областіВвечері 28 та вночі 29 жовтня на Сумщини були сильні пориви вітру 17-22м/с, унаслідок чого електрообладнання АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» зазнало численних пошкоджень.

Найбільше від негоди постраждали енергетичні об’єкти в Охтирському, Великописарівському, Роменському, Білопільському, Сумському, Конотопському та Путивльському районах. Станом на вечір 28 жовтня було знеструмлено понад 35 тисяч споживачів електроенергії в Сумській області. Станом ранок 29 жовтня, завдяки самовідданій титанічній праці енергетиків, ця цифра зменшилася до 25 тисяч споживачів.

Станом на 12 годину 30 жовтня майже всі оселі жителів області зі світлом. Тимчасово без електроенергії внаслідок негоди залишаються лише трохи більше 500 споживачів (у Конотопському, Путивльському, Краснопільському та Роменському районах).

Дякуємо нашому персоналу за оперативну роботу на місцях аварій! Ваша робота – запорука затишку і комфорту в кожній оселі.

Нагадаємо правила безпеки під час виявлення обірваних проводів чи пошкодженого іншого електрообладнання!

Якщо ви побачили обірваний або провислий провід, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння, пошкоджений кабель, у жодному разі не намагайтеся самостійно усунути несправність!

Запам’ятайте: наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів – смертельно небезпечно! Адже електротравму можна отримати і за декілька метрів від проводу. Одразу телефонуйте до АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659. Місце пошкодження електрообладнання треба обгородити (палицями чи камінням) та попередити перехожих про небезпеку.

Якщо Ви стали свідком ураження людини електричним струмом, необхідно одразу викликати швидку допомогу за номером 103 і в жодному разі не намагатися допомогти самотужки.

Бережіть себе і близьких!

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW