Не можуть знайти спільної мови: 3 зодіакальні пари, які постійно сваряться та критикують одне одногоНа думку астрологів, деякі представники знаків Зодіаку зовсім не підходять один одному. Вони не можуть ужитися під спільним дахом, адже кожного з них дратує в партнері майже все. Тому ці знаки постійно сваряться і з'ясовують стосунки, пише "Апостроф".

Телець та Овен

Повільні та розсудливі Тельці не виносять надмірну активність та наполегливість Овнів. Також вони не терплять, коли Овни не стримують власних обіцянок. А Овни часто не можуть знайти спільну мову з Тельцями, адже вважають їх надто нерішучими і млявими.

Скорпіон та Водолій

Скорпіони можуть звинувачувати Водоліїв у тому, що ті лишають поза увагою безліч важливих деталей. Крім того, вони нерідко підозрюють товариських та доброзичливих Водоліїв у зраді, хоча підозри є абсолютно безпідставними.

Водоліїв пригнічує недовірливість та прискіпливість Скорпіонів, які дозволяють собі переходити особисті кордони у стосунках.

Діва та Риби

У представників цих знаків не тільки різні погляди на життя, але й протилежні способи досягнення цілей. Діви – працьовиті, цінують в усьому порядок та чіткість. Вони не розуміють критикують Риб, які є творчими особами, що живуть однією миттю, не виносять жодних рамок та обмежень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW