"Героїчно віддав життя за Україну": неподалік Тернополя зустріли тіло загиблого 29-річного воїнаТіло полеглого захисника України Юзьо Тараса Васильовича зустріли у рідному селі Мишковичі Великоберезовицької громади.

Як інформує пресслужба Великоберезовецької селищної ради, останню дорогу додому воїну встелили квітами. Односельчани навколішки з прапорами зустріли траурний кортеж, оплакуючи страшну втрату.

"29-річний воїн пожертвував власним життям захищаючи Україну від російських окупантів… Живий коридор пошани для Героя створили від початку села до рідної домівки.

Тарас Юзьо народився 25 квітня 1994 року у селі Мишковичі. До останнього подиху захищав волю, свободу та незалежність України у боротьбі з російськими окупантами. Був гранатометником 3 мотопіхотної роти військової частини А2962. Загинув під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого мінометного обстрілу неподалік села Богданівка Донецької області.

У воїна залишились дружина Галина, син Демʼян, мати Наталія, батько Василь, брат Іван, який у лавах Збройних сил України обороняє Батьківщину від окупантів.

Похорон розпочнеться 30 жовтня о 12:00 годині.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, та близьким… Сумуємо разом з вами і розділяємо страшну втрату, біль печалі та скорботи…",- ідеться у повідомленні.

Вічна памʼять і шана Герою!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW