"50 000 грн зарплати": на Тернопільщині працювати запрошують українців, яким потрібна роботаНайбільша потреба у працівниках є в установах освіти, на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сфері охорони здоров'я та наданні соціальної допомоги.

Як інформує "Терен", на кінець жовтня місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1758 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 14,4% із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це розповіли у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.

Найвищу зарплату – у 50 тис. грн - роботодавці пропонують деяким водіям автотранспортних засобів;

40 тис. грн платитимуть слюсарю-електрику з ремонту електроустаткування;

по 30 тис. грн будуть заробляти дизайнер меблів, інженер-конструктор, головний бухгалтер, торгпредставник.

На зарплату в 27 тис. грн запрошують на роботу фельдшерів (у т.ч. аварійно-рятувального підрозділу);

26 тис. грн - операторів лінії у виробництві харчової продукції (м'ясних продуктів) та вантажників;

по 25 тис. грн на місяць пропонують оплату праці лицювальників-полірувальників, монтувальників виробів з каменю, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

Найбільша потреба у працівниках є в установах освіти, на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сфері охорони здоров'я та наданні соціальної допомоги.

У топ 10 вакансій області увійшли: оператор котельні та машиніст (кочегар) котельної, слюсар, підсобник, водій, продавець, швачка, кухар, лікар, медсестра, вантажник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW