На окупованій частині Запорізької області продовжується мілітаризація дітей та підлітків з насаджуванням ідеології РФРосійська влада на окупованих територіях робить ставку на «перевиховання» українських дітей. Для цього було створено щонайменше 10 молодіжних організаціях, в яких залучають дітей починаючи від дошкільного віку.

Про це повідомив мер міста Мелітополь Іван Федоров в ефірі єдиного телемарафону, передає 061

Для наймолодших школярів створена організація «Орлята росії» (аналог радянських «октябрят»), яка діє під керівництвом міністерства просвещенія рф

Для старших школярів  запустили -  «Двіженіє пєрвих» (аналог радянських піонерів), а для воєнізації дітей  - «Юнармія» ( опікується Міноборони рф) і кадетські класи (Росгвардія). 

«Навколо наших дітей вони намагаються посилювати терор та тиск. Доходить до того, що у школи приходять співробітники ФСБ та перевіряють, чи всі вступили до цих організацій. Якщо ні, то проводять «бесіди» з батьками, погрожуючи позбавитм їх батьківських прав. Інформаційний вакуум та посилання тиску – це те, що наразі робить ворог», - прокоментував Іван Федоров.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що більшість лікарів, які до початку війни жили та працювали в Мелітополі, виїхали. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW