Ворог розбив їхні квартири, речі згоріли в гаражі, а в укриття прилетів снаряд: родина із Степногірська розповіла, як рятувалась від війниЗ початку повномасштабного російського вторгнення на територію України подружжя (Олександр і Олена) постійно мешкало у понівеченому російськими бомбами та снарядами Степногірську. На пропозицію поліцейських евакуюватись родина не погоджувалась тривалий час. 

Проте черговий обстріл змусив таки родину зважитися та виїхати в більш безпечне місце. 

Про це повідомили в поліції. 

63-річний Олександр Федотович та його дружина - 56-річна Олена Вікторівна у перші півроку війни втратила власний дах над головою. У квітні 2022 снаряд прилетів в їхню квартиру. Переїхали жити до сина, але було влучання й туди. Через зруйновані власні оселі винайняли ще одне житло. Але окупанти й до нього дістали – снаряд влучив під балкон будинку. Втомлені від постійних збройних російських атак вирішили мешкати в укритті.

Понад рік Олена з Олександром ховалися у підвалі, де пережили ще один приліт. Тоді вибуховою хвилею був зруйнований вхід до сховища, а в стіні приміщення зяяла діра від російського снаряду.

Родина і той випадок пережила, але частину вцілілих речей все ж перевезли у гараж, аби хоч щось залишилося неушкодженим. Проте місяць тому всі ці речі згоріли внаслідок чергового влучання ворожого снаряду. Після цього прийняли рішення виїхати та звернулися по допомогу до поліцейської евакуаційної групи.

Наразі подружня пара перебуває у безпеці.

Відео в нашому Телеграм-каналіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW