Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» рідним захисників Донбасу, які загинули на фронті, - ВІДЕОПрезидент Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» рідним військовослужбовців Збройних Сил України та Служби безпеки України, які посмертно удостоєні звання Героя України.

Про це повідомляють в Офісі Президента.

«Сьогодні прозвучать звання, імена, прізвища та по батькові 21 громадянина України, полеглих воїнів Збройних Сил України та Служби безпеки України. Солдатів, сержантів та командирів. Синів, братів, батьків. Побратимів, з якими було честю служити. Громадян, якими могла б пишатися кожна поважна держава. Всі імена, які сьогодні прозвучать, – це не просто імена, це імена справжніх подвигів. Імена порятунку – порятунку людей, позицій, держави Україна. Це імена такої сили людей, яка й дозволяє народам зберігатись у світі», – зазначив президент. 

У церемонії взяли участь секретар РНБО Олексій Данілов, Міністр оборони Рустем Умєров, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, голова СБУ Василь Малюк і начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала.

Вручення орденів відбулося в Білій залі Героїв України Маріїнського палацу в Києві.Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих герої та висловили сподівання, що імена цих героїв ніколи не забудуть.

«Я дуже хочу, щоб ці ордени «Золота Зірка», якими відзначені наші Герої – Герої України, – означали, що про них ніколи не забудуть. Що їхні імена та історії – знатимуть. Що Україна завжди буде їм вдячною. І що ви, як і всі інші громадяни України, завжди зможете відчувати, що життя нашої держави, врятоване життями українських Героїв, дійсно присвячене всім нашим людям», - акцентував президент.

Нагадаємо, що орден «Золота Зірка» вручається громадянам України зі званням Героя України, що здійснили визначний геройський вчинок на користь держави.

Катерина ІстомінаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW