На Хмельниччині перевізник хотів відсудити автобус, який вилучили для потреб ТЦКХмельницький перевізник-ФОП намагався повернути мікроавтобус, який вилучив ТЦК на користь військової частини. Він звернувся до суду та доводив, що це зробили незаконно

Мова йде про події березня минулого року. За словами Валентина Дідика, а саме так звуть підприємця, тоді його водій самовільно взяв мікроавтобус "Mercedes-Benz 313 CDI". Транспорт використовували для перевезення пасажирів за маршрутом Хмельницький — В'язовець (село у Ямпільській громаді Шепетівського району).

На проспекті Миру водій, який є сином перевізника, потрапив у ДТП. Крім того, він мав ознаки сп'яніння (у тексті рішення суду йдеться то про алкогольне, то про наркотичне), відмовився від проходження огляду та залишив місце події. Машину правоохоронці вилучили на штрафмайданчик. Згодом Володимира Дідика визнали винним за згаданими подіями. Після цього мікроавтобус вилучили на потреби Сил оборони. А підприємцю мали виплатити гроші за нього.

Валентин Дідик намагався повернути свій мікроавтобус. Для цього звернувся до Хмельницького міськрайонного суду. Останній визнав, що вилучення авто було законним в умовах воєнного стану. Чи отримав підприємець гроші за мікроавтобус, у рішенні суду не йдеться. Це було у грудні минулого року.

Відтак Валентин Дідик подав апеляцію. Але й там не стали на його сторону і не повернули мікроавтобус. Про це повідомили на сайті Хмельницького апеляційного суду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW