Мова, стать, сексуальна орієнтація: українці розповіли, чи відчувають дискримінацію в країніУкраїна, як і багато інших держав, не є винятком щодо проблеми дискримінації. Спільноти та інституції намагаються зробити країну більш рівною та інклюзивною. Щоб краще зрозуміти ступінь цієї проблеми, Київський міжнародний інститут соціології, на замовлення Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, провів всеукраїнське опитування. 

Результати опитування

За результатами опитування, 45% респондентів відповіли, що в Україні спостерігається дискримінація за мовною ознакою, однак інші 55% стверджують, що не відчувають жодних утисків з цього приводу.

Результати опитування також показали, що громадяни відзначають утиск і за іншими ознаками. Зокрема, 22% респондентів вважають, що дискримінація існує за ознакою статі, 23% вказали на етнічну приналежність, 27% назвали вік як причину дискримінації, ще 28% відзначили дискримінацію за наявність інвалідності, а 34% вважають, що українці можуть бути дискриміновані за сексуальною орієнтацією.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW