"Для мене це справа честі": снайперка Євгенія Емеральд пройшла детектор брехні, щоб довести правдивість заяв про домашнє насильствоВідома українська снайперка Євгенія Емеральд, яку ще називають  "українською Жанною д'Арк", погодилася пройти детектор брехні. Щоб довести свої слова про домашнє насильство і погрози з боку ексчоловіка, снайперка прийшла на телебачення і розкрила нові деталі конфлікту з Євгеном Стипанюком.

Анонс програми "Говорить вся Україна" за участю Євгенії Емеральд вийшов на TSN.UA.

Після новини про розлучення снайперка дала вже багато інтерв'ю, проте в релізі запевняють, що на телебаченні журналісти розкрили ще більше подробиць скандальних розглядів між колишнім подружжям.

Так, сама Євгенія Емеральд погодилася пройти тестування на детекторі брехні, щоб довести правдивість своїх заяв і відсутність зрад зі свого боку. А поділитися своєю особистою історією вона вирішила насамперед для того, щоб показати приклад іншим жінкам, які страждають в аб'юзивних стосунках.

"Я хочу оприлюднити цю історію, адже зараз я голос усіх жінок України, які постраждали від домашнього насильства. Для мене це справа честі. Я це пережила, я знаю як це важко, саме тому хочу на своєму прикладі показати, що так не повинно бути. Мені надходять погрози від друзів Євгена і самого чоловіка. Я наважувалася на цей крок близько 4 місяців. Після оприлюднення першого інтерв'ю мені почало писати дуже багато жінок, які постраждали від дій Євгена Стипанюка", - заявила снайперка.

"Для мене це справа честі": снайперка Євгенія Емеральд пройшла детектор брехні, щоб довести правдивість заяв про домашнє насильство (ФОТО), фото-1

Крім того, у студії також з'являться й інші дівчата, які зустрічалися зі Стипанюком і нібито потерпали від насильства з його боку. Серед них також буде його колишня дружина, яка виховує їхнього спільного сина.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW