У Полтавській ОВА надають безкоштовні юридичні консультації ветеранам та членам їхніх сімей: як звернутисяУ межах діяльності Координаційного центру підтримки цивільного населення на базі Полтавської облвійськадміністрації стартувала нова ініціатива з підтримки ветеранів та членів їхніх родин – надання безкоштовних юридичних консультацій.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

Із правових питань консультують спеціалісти Юридичного департаменту ПОВА, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області, Полтавського юридичного інституту НЮУ ім.Я.Мудрого, Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та ВПО облвійськадміністрації.

Загалом за місяць фахівці надали консультації 11 людям із питань встановлення статусу УБД, нарахування пенсії військовослужбовцям, проходження медичних комісій, житлових проблем, відкриття ФОП та написання грантів для ветеранів.

Консультації відбуваються в Полтавській ОВА за адресою вул. Соборності 45, кім. 102. Приймають щосереди з 16:00 до 18:00 за попереднім записом через онлайн-форму (https://forms.gle/mCp3eNxP8HctKT45A ) або за телефоном (0532) 56-27-33.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW