9-річний закарпатський богатир з с. Клячаново встановив світовий рекорд у гирьовому спортіДев’ятирічний Василь Маєвський із села Клячаново встановив світовий рекорд у гирьовому спорті: за одну хвилину хлопець зміг підняти гирю вагою 16 кг 20 разів. Рекорд офіційно зареєстрували у Національному реєстрі рекордів України. Тепер Василя Маєвського називають найсильнішою дитиною у світі.

Як повідомила представниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, хлопчик із Закарпаття ще в 10 місяців підняв і поніс шестикілограмову гирю, а в чотири роки уже став постійним відвідувачем спортзалу. Тато і тренер Василь Маєвський-старший вже тоді помітив у сина спортивний характер і волю до перемоги.

«Йому всього 9 років, а він вже штовхає спортивні снаряди як справжній богатир. За 1 хвилину він зміг підняти гирю вагою 16 кг аж 20 разів при власній вазі 48,5 кг. І що для рекорду найважливіше: в абсолютно правильній техніці», – зазначила Лана Вєтрова.

Також вона нагадала, що найсильніший чоловік на планеті – українець Олексій Новиков, найсильнішою жінкою теж є українка – Ольга Лящук. «Тепер ви знаєте, хто з дітей є найсильнішим в світі. Маленький українець Василь Маєвський. Наші герої», – додала Лана Вєтрова.

9-річний закарпатський богатир з с. Клячаново встановив світовий рекорд у гирьовому спорті , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW