Запорізькі аудитори встановили фінансових порушень на суму майже в 200 мільйонів гривеньФахівці офісу Держаудитслужби в Запорізькій області з початку року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже в 30 мільйонів гривень.

Про це повідомили в пресслужбі управління Держаудитслужби, передає 061.

З початку року проведеними ревізіями та перевірками закупівель встановлено фінансових порушень на суму 192,7 мільйона гривень.

За результатами ревізій та перевірок направлено 49 інформаційних документів, за результатами яких прийнято 18 управлінських рішень.

Факти неефективних управлінських дій (рішень) або ж ризикових операцій, які призвели або можуть призвести до упущених вигод/ недоотриманих доходів чи зайвих витрат, під час аудитів зафіксували на суму 1,2 млрд гривень. Відшкодовано та упереджено втрат на суму 112,9 млн гривень.

За результатами аудитів надано 40 пропозицій, керівниками підприємств та органів місцевого самоврядування прийнято 23 управлінські рішення.

Спеціалісти Управління також провели 385 моніторингів закупівель, в ході 226 виявили порушення на загальну суму 1 035,6 млн гривень. З метою попередження порушень відмінено 45 торгів на суму 133,1 млн грн та у 19 випадках замовники розірвали договори на загальну суму 323,3 млн гривень.

Аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 28 заходів контролю, за якими розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 11 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності – 6 осіб.

До Державної служби фінансового моніторингу України для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 306,6 млн гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що розслідувачі порахували, що вартість відновлення однієї квартири у Запоріжжі складає понад 300 тисяч доларів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW