В МІС Кам’янського пояснили, навіщо закупили іPhone 14Вчора, 25 жовтня, велика кількість Telegram-каналів розповсюдила інформацію про те, що «міськрада Кам’янського» через процедуру держзакупівель придбала собі іPhone 14.

Інфопривід було опубліковано в такому ключі, що начебто чиновники придбали смартфон для особистих потреб. Звісно, ми не змогли пройти повз подібну інформацію (тим паче, що стосується вона нашого міста).

Як з’ясувалося, подібний пристрій дійсно було придбано через систему публічних закупівель Prozorro, але не міськрадою, а відповідальними особами одного з її комунальних підприємств. А саме: КП «Міська інформаційна служба» Кам’янського.

Як пояснила директор КП КМР «МІС» Катерина Узунова, іPhone 14 було придбано з метою економії бюджетних коштів на обладнанні: на сьогодні саме це підприємство проводить онлайн-трансляції усіх депутатських комісій, засідань виконавчого комітету та сесійних засідань. Онлайн-трансляція проводиться з метою забезпечення прозорості роботи міської влади.

Для покращення якості та звуку (які на сьогодні дійсно викликають зауваження) на КП КМР «МІС» розглядали два варіанти: комплект з відеокамери та необхідного обладнання вартістю в 175 000 або втричі дешевший іPhone 14, який за своїми технічними можливостями дозволяє виконувати таку ж саму роботу.

Директор підприємства запевнила, що процедура закупівлі була відкритою та прозорою, а пристрій придбаний за ринковою вартістю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW