Щоб уникнути зайвих витрат електроенергії: ці 5 приладів потрібно вимикати з розетки на нічБагато українців намагаються заощаджувати електроенергію в побуті, щоб зменшити рахунки за комуналку. Для цього ми вимикаємо світло, виходячи з приміщення, правильно завантажуємо пральну машинку, користуємось енергоощадними приладами тощо.

Але мало хто враховує ще один важливий фактор – споживання енергії приладами "в режимі сну".

Річ у тім, що навіть після натискання кнопки вимкнення деякі прилади продовжують функціонувати та споживати енергію. Підраховано, що сумарне споживання електроприладів у такому режимі складає 350-400 кВт/год на рік.

Тому на ніч та перед від'їздом потрібно обов'язково вимикати цю техніку, витягуючи штекери із розетки. Крім економії, це дозволить захистити прилади від пошкоджень під час перепадів електроенергії.

Телевізор

У багатьох оселях цей прилад завжди підключений до розетки. Але тоді не варто дивуватися великим рахункам за електрику. Не забувайте повністю вимикати телевізор кожного разу після перегляду.

Комп’ютер

Вимикати з розетки потрібно і стаціонарні комп’ютери, і ноутбуки. Хоч і в невеликій кількості, але вони продовжують споживати енергію, доки залишаються підключеними до мережі.

Зарядний пристрій для смартфона

Якщо кабель зарядки залишається в розетці на кілька годин поспіль, це сприяє не тільки підвищенню витрат енергії, але й швидкому виходу його з ладу.

Мікрохвильова піч

Цей прилад також треба вимикати з розетки на ніч, інакше витрата електроенергії триватиме.

Обігрівач

Аналогічну особливість мають обігрівачі. Тому варто вимикати цю техніку з розетки, щойно завершивши використання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW