У Звягелі купили машину-амфібію для розчищення водойм за 9,5 млн грн: кошти спрямовані з міського бюджетуДо Звягеля доставили машину-амфібію для очищення та поглиблення водойм. Спецтехніку придбали за кошти місцевого бюджету.

Про це повідомляють на сторінці Звягельської міської ради у Facebook.

“Вже найближчим часом на водоймах Звягельської громади працюватиме спеціальна техніка для їх очищення та поглиблення. 25 жовтня до Звягеля доставлено багатофункціональну самохідну установку класу амфібія «TRUXOR Т-40». Придбали її за кошти місцевого бюджету. Машина-амфібія шведського виробництва оснащена додатковим обладнанням, яке дозволятиме поглиблювати русло водойми та чистити його від заростей, а також — проводити зачистку берегів від надмірної рослинності. ”, - йдеться в повідомленні.

У системі публічних закупівель «Prozorro» зареєстровано тендер на закупівлю багатофункціональної самохідної установки класу амфібія Truxor із додатковим обладнанням у комплекті, який провело  КП «Звягельсервіс». Очікувана вартість закупівлі склала 9 555 000,00 грн. У торгах взяло участь лише одне ТОВ «Констракшн Машинері», яке і виграло тендер. Із ТОВ «Констракшн Машинері» 30 серпня 2023 року КП «Звягельсервіс» уклало угоду на купівлю багатофункціональної самохідної установки класу «TRUXOR Т-40» з комплектом додаткового обладнання за 9 млн 540 тисяч 702 гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW