Йому назавжди 23: на фронті загинув Леонід Бондарчук з ЖитомирщиниОдну за одною приносить жовтень чорні звістки в Черняхівську громаду.

22.10.2023 року в зоні виконання бойових завдань н.п. Кринки Херсонської області загинув житель с. Клітище Черняхівської громади Бондарчук Дмитро Леонідович, 16.07.2000 р.н.

Про це повідомляє Черняхівська селищна рада.

Дмитро Бондарчук призваний по мобілізації 11 березня цього року. Молодий Герой мужньо долав складнощі військової служби, закарбовуючи твердість чоловічого характеру в боях та наближаючи Перемогу. Завжди намагався підтримувати високий моральний дух, турбувався про інших. Він був цілеспрямованим та наполегливим.

Йому б жити і розвивати свою країну, будувати сім'ю, втілювати плани і мрії... Все перекреслила клята війна, залишивши вічний біль у серцях тих, хто знав і любив Дмитра.

«Черняхівська селищна рада та вся громада висловлюють щирі співчуття батькам, всім рідним і близьким полеглого захисника України Дмитра БОНДАРЧУКА.

Вічна пам'ять та слава Герою!

Про час і день, коли будемо проводити в останню дорогу Героя Дмитра Бондарчука, повідомимо додатково», - йдеться в повідомленні.

Маємо не забувати, якою ціною дається нам кожен день і як важко ми крокуємо до перемоги та миру. За це своїм життям та здоров’ям платять наші славетні воїни!

Черняхівська селищна рада

Йому назавжди 23: на фронті загинув Леонід Бондарчук з Житомирщини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW