Які Дні народження не варто святкувати: народні прикметиДень народження вважається особливою подією в житті кожної людини. Проте існують прикмети та повір'я, які стверджують, що не кожен "новий рік" можна святкувати, оскільки це може стати причиною нещастя чи негараздів. Давайте розглянемо, які Дні народження в народі не рекомендують святкувати  та чому.

Які Дні народження, за народними повір'ями, не варто відзначати

9 років. Цю дату пов'язують з поминками, які влаштовують на дев'ятий день після смерті людини. У народі вірять, що душа покійника залишає рідний дім на дев'ятий день. Тому ця дата вважається несприятливою для святкування.

13 років. Ця цифра завжди асоціюється з нещастям та прокляттями, особливо якщо 13-е число припадає на п'ятницю. Багато людей уникають такої дати, щоб уберегтися від бід та нещасливих подій.

33 роки. Цю дату, насамперед, не рекомендують святкувати чоловікам. Причина пов'язана з віком Ісуса Христа, якого, за віруваннями, розп'яли, коли йому було 33. Вважається, що святкування такого Дня народження може призвести до невдач і проблем.

40 років. Сорокова річниця також вважається небезпечною для святкування. Згідно з повір'ями, саме на 40-й день після смерті душа покійного остаточно залишає землю, і саме тому в цей день влаштовують поминки за померлими. Також астрологи вважають 40-річчя кризовим віком.

53 роки для жінок. У народі вірять, що після 53 років жінки починають по-справжньому старіти, і святкування може прискорити цей процес.

Варто зазначити, що ці прикмети та повір'я мають відносної цінності і багато людей відносяться до них з певним скептицизмом. Святкування дня народження завжди є особистим вибором кожної людини, і найголовніше - це можливість веселитися та відзначати разом з рідними та друзями. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW