Прогноз шокує: на українців чекає аномальна зимаЦьогорічна зима буде ще теплішою ніж минулорічна. Морозні дні не будуть довго триматися, а опадів буде небагато та через теплу погоду буде мокрий сніг та сніг з дощем.

Про це розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

Фахівець зазаначила, що зими останніми роками в Україні дуже схожі, і цього року виключення не буде.

Так, “погода у грудні, як і в листопаді, практично не відрізнятиметься від тієї, яка була минулого року”.

Метеоролог повідомила, що як і в минулі роки, цієї зими Україну знов чекають температурні “гойдалки”.

Опадів буде мало. Причому через переважно плюсові температури це в основному буде сніг з дощем або мокрий сніг.

“Усі похолодання будуть дуже короткочасними, дуже нестійкими, вони дуже швидко змінюватимуться і переходитимуть на більш високі температури, нехай і незначні, практично обійдеться без особливих морозів – 0…+5 градусів у денний час”, – спрогнозувала експерт.

У грудні метеоролог прогнозує м’яку та теплу погоду. В середині місяця можливе похолодання до -15 градусів. Однак воно довго не протиримається і стовпчики термометра виростуть вгору.

Новий рік українці будуть зустрічати без снігу та морозу. Вдень буде невеликий “плюс”, а вночі невеликий “мінус”.

Погода у січні не буде особливо відрізнятися від грудня.

“Денні температури можуть бути від 0 до +5 градусів. Нічні від 0 до -5 градусів. Переважно буде така картина”, – пояснила Мартазінова.

У січні в окремі холодні дні температура повітря може опускатися не нижче, ніж до рівня -7… -10 градусів. Також не варто очікувати на початку наступного року багато снігу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW