Бореться з депресією і не тільки: 4 корисних властивості пиваУ суспільстві заведено вважати, що спиртні напої - це завжди шкода для організму, і тільки червоне вино в обмежених кількостях може дати організму користь Однак це, на думку експертів, не зовсім так.

Деякі дані наукових досліджень вказують на те, що пиво є джерелом важливих елементів для людського організму, про які ми й розповімо далі.

Корисні властивості пива

Кремній

Пиво є гарним джерелом Кремнію - важливого для скелета людини елемента. Саме завдяки кремнію організм засвоює кальцій і зміцнює кістки людини.

Залізо

Крім іншого, пиво також містить залізо, тому його можна пити в обмеженій кількості тим, хто страждає від анемії та нестачі гемоглобіну.

Лідером за вмістом заліза є темне пиво.

Депресія

У солодовому ячмені, з якого і виробляють пиво, міститься горденін. До цього елемента особливо чутливі рецептори головного мозку, які реагують на гормон задоволення - дофамін. При цьому, джерелом такої радості може бути навіть безалкогольне пиво.

Альцгеймер

Дослідження показують, що пиво має властивості гальмувати процес накопичення в тканинах головного мозку білка, що формує тромби і провокує розвиток недоумства.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW