На Житомирщині відбувся Польськьо-український бізнес-форум, — ФОТОСьогодні, 25 жовтня 2023 року, в межах діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва при Житомирській обласній військовій адміністрації, відбувся Польськьо-український бізнес-форум.

Про це інформує голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Участь в роботі форуму взяли Надзвичайний і Повноважний посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцькі та Генеральний консул Республіки Польщі Дамян Цярціньскі, представники українського та польського бізнесу.

"Обговорили з нашими польськими партнерами перспективи реалізації спільних проєктів врізних напрямках: логістики, промисловості, розвитку зручних сервісів для наших громадян і звичайно проєктах відновлення інфраструктури та економіки України.

Партнерство між Житомирщиною та Польщею має багаторічну історію. Вже майже 8 років успішно діє Меморандум про співпрацю між нашою областю та Сілезьким воєводством. Також ми співпрацюємо з Куявсько-Поморським воєводством. Загалом на рівні районів та міст Житомирщини підписано 20 міжрегіональних документів з польськими громадами", - зауважив очільник Житомирщини.

На сьогодні, за словами Віталія Бунечка, Польща є найбільшим торгівельним партнером області. За підсумками 8 місяців 2023 року товарооборот області з Польщею склав понад 180 млн дол. США.

У сфері інвестиційного співробітництва Польща посідає 9 місце, серед країн світу, що є партнерами Житомирщини. У нас розташовано 30 підприємств з польськими інвестиціями, які дають робочі місця для майже 10 тисяч жителів громад. Обсяг залученого польського капіталу становить більш ніж 2,5 мільйони доларів. Інвестори, які вже мають позитивний досвід роботи на Житомирщині продовжують розвивати свій бізнес у нас.

«Ми продовжуємо боротьбу проти російської диктатури й залишаємося відкритими до співпраці з нашими друзями та партнерами у різних напрямках: на європейській політичній арені, в економіці, в оборонних проєктах, в залученні інвестицій у відновлення України та розвиток спільних підприємств.

Попри всі труднощі та виклики нас пов’язує одна головна теза – "без вільної України не може бути вільної Польщі".

Дякуємо нашим польським друзям, які стоять з нами пліч-о-пліч у ці важкі часи», - підсумував Віталій Бунечко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW