Фінансувала та годувала окупантів: "депутатці народної ради ЛНР" винесе вирок судПрокурори Луганської обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт щодо менеджерки зернопереробного підприємства за наміром фінансувати дії, спрямовані на зміну межі території або державного кордону України.

Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.

За результатами слідства встановлено, що жителька Луганська після окупації частини території Луганщини у 2014-му році почала підтримувати дії Російської Федерації. У 2015 році вона зареєструвала компанію з переробки зерна на окупованій території, отримала керівну посаду, а також стала "головою наглядової ради" в цій фірмі. 

За період з 2015 по 2020 рік в якості податків до бюджету так званої «лнр» зловмисниця перерахувала понад півтора мільйона російських рублів. Незаконно виготовлена на підприємстві продукція і зараз реалізується на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, а також у Російській Федерації. Також є відомості про те, що саме ця фірма забезпечувала продуктами військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації та представників "народної міліції ЛНР".

В прокуратурі стверджують, що жінка є діючою депутаткою “народної ради ЛНР" і була причетною до організації незаконного референдуму на Луганщині.

Марина КисільAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW