Барабаш про атаки РФ на Авдіївку: про пік бойових дій чи зменшення мова не ведетьсяРосійські війська продовжують масовані обстріли Авдіївки та позицій Сил оборони України, а для штурмів тепер використовують переважно піхоту, а не техніку. При цьому військові ЗСУ відбивають ворожі атаки.

Про це повідомляє 06239 із посиланням на начальника Авдіївської міської військової адміністрації (МВА) Віталія Барабаша в ефірі телеканалу "Еспресо".

Говорячи про ситуацію в Авдіївці та районі, чиновник охарактеризував її як складну, але контрольовану.

"Дійсно, гаряче і складно. День від дня, в принципі, нічим не відрізняється - ворог кидає все нові і нові сили для того, щоб реалізувати свої хворі бажання оточити місто", - розповів він.

Представник адміністрації зазначив, що українські захисники, хоч "важко і складно", але тримають оборону.

"Не дивлячись і на велику кількість масованих обстрілів, і роботу авіації, і "м'ясні штурми". Ситуація важка, але контрольована", - зазначає Барабаш.

Зміна тактики окупантів

Також начальник МВА розповів, що за останні дві доби російські окупанти почали менше використовувати техніку для спроб наступу, проте при цьому піхотних штурмів менше не стає.

"Швидше за все, погодні умови не дозволяють їм більш активно використовувати техніку, а може - вже розуміють, що фізично їх уже не так достатньо", - каже Барабаш.

Атаки та штурми можуть посилитися

Водночас військові ЗСУ "не розслабляються і розуміють, що ворог лише посилюватиме свій тиск", розповів чиновник.

"Про якийсь пік, або зменшення бойових дій, на жаль, поки не ведеться", - резюмував він.

Також керівник Авдіївської адміністрації спростував російські пропагандистські повідомлення про нібито якісь зміни "сірих зон" на тлі триваючих атак військ РФ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW