Невське на Луганщині зазнало потужного авіаудару в річницю звільнення від окупантівЗа останню добу село Невське зазнало чергових ударів авіабомб і відповідних руйнувань з боку російського агресора. Ворог не полишає спроб знов окупувати цю територію Луганщини. 

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація. «Протягом чотирьох годин по Невському загарбники завдали шість ударів з авіації бомбами КАБ-500. У селі зафіксоване повне руйнування двох будинків. Також росіяни поцілили по раніше пошкодженим будівлям і домогосподарствам», – зазначив очільник ЛОДА Артем Лисогор. 

За його словами, крім Невського удари з неба були нанесені по території Серебрянського лісництва. Також ворог знов активізувався в районі Макіївки, де продовжив свій наступ. “Але всі ці спроби вчора були відбиті нашими військовими”, - сказав Артем Лисогор.

Село Невське є частиною Красноріченської територіальної громади Сватівського району Луганської області. До початку активної фази війни росії проти України у селі мешкало трохи більше 700 осіб. Невське було тимчасово окуповано російськими загарбниками і звільнене силами ЗСУ рік тому - 24 жовтня 2022 року.

Марина КисільAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW