Як позичати гроші, щоб потім не пошкодувати про це: в які дні не варто давати в боргЩоб допомога близьким, колегам чи приятелям не обернулась для вас фінансовими негараздами та безгрошів'ям, під час позичання грошей слід дотримуватися певних правил. Не завжди добра справа служить на благо власного фінансового стану.

Зокрема, вважається, що негативні наслідки може мати позичання грошей у певні моменти, дні та періоди. Коли не варто давати гроші в борг, розповів "Телеграф".

Коли не можна позичати гроші

Не варто ділитись власними фінансами у такі дати та час:

  • увечері — згідно прикмет, якщо давати гроші в після заходу сонця або вночі, це може принести нещастя;
  • на молодик або повний місяць – також погана прикмета;
  • на Різдво та Новий рік – у період свят не слід ні брати, ні позичати гроші, оскільки це є поганою ознакою для фінансового року;
  • у п’ятницю — вважається, що в цей день нечиста сила та негативна енергія найбільш активні.

Крім того, у багатьох культурах найбільш невдалим днем для позичання грошей вважається понеділок. Згідно стародавніх традицій та переконань, перший день тижня є початком нового циклу, часом встановлення нових цілей. Тому, якщо дати в борг саме в цей день, це може порушити хід розпочатих справ та зіпсувати плани. Вважається, що гроші, позичені в понеділок, заберуть із собою фінансову удачу, яка більше ніколи не повернеться.

Ще прикмети забороняють позичати круглі суми, які закінчуються на нулі, тобто 100, 200, 1000 грн тощо. Це також загрожує фінансовою невдачею та втратою благополуччя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW