Сумщина бере участь у проєкті «Помічник ветерана»Сумська міська ТГ разом з усією областю увійшла до числа учасників експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження в Україні інституту помічника ветерана.

Це проєкт для ветеранів та членів їхніх родин, які готові допомогти іншим ветеранам легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати послуги та пільги, які заслужено гарантовані їм державою. Йдеться про консультування, організаційну роботу, представлення інтересів, навчання, працевлаштування тощо.

Кандидатами у помічники ветеранів можу бути громадянин України, ветерани війни, члени сім’ї ветерана, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів, члени сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України, які володіють українською мовою, проживають у громаді, де мешкають і отримувачі відповідного соціального супроводу, мають освіту не нижче рівня молодшого бакалавра, перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни, мають реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). І головне – відчувають сили стати центром ветеранського життя у своїй територіальній громаді.

Заяви участь у конкурсі подаються в електронній формі через інформаційний портал Е-ветеран.

Відбір у помічники ветерана включає тестування за допомогою засобів програмного забезпечення ІКС ЄДРВВ та співбесіду.

Обрані кандидати пройдуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані в сервісних офісах у справах ветеранів.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW