У Полтаві в День захисників та захисниць провели посвяту ліцеїстів для юнаків та дівчат із Полтавського військового ліцею1-го жовтня, у День захисників та захисниць України, у Полтаві проводять посвяту в ліцеїсти хлопці та дівчата, які цього року вступили до Полтавського ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради.

Урочистості проходять у великій залі ОЦЕВУМ.

Під урочистий марш на сцені з’являються юні ліцеїсти (23 юнаки та 19 дівчат), потім – виносять Державний прапор України.

Своїх вихованців вітає начальник Полтавського ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради Олександр Баленко.

Потім до ліцеїстів звертаються із вітальним словом представники влади, зокрема – начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, начальник Полтавської РВА Дмитро Романов.

Наступає урочиста мить посвяти. Один із ліцеїстів виходить наперед, він читає клятву, інші повторюють.

«Ми, ліцеїсти Полтавського ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради перед українським народом, перед світлою пам’яттю героїчних захисників Батьківщини, під прапорами України та ліцею, перед своїми рідними та усім ліцейським товариством урочисто клянемося – бути вільними громадянами держави, ім’я якій Україна, свято берегти і примножувати традиції рідного народу та козацького роду, жити, вчитися і працювати на користь рідній Україні, цінувати розум, честь і вірність, гартувати своє здоров’я і дух, виховувати волю та характер. Дорожити честю носити ім’я Героя України Віталія Грицаєнка, вірно служити своїй Батьківщині, українському народу та рідному ліцею. Віддати на їх благо свої здібності здобутки та знання – клянемося, клянемося, клянемося!».

Після складення клятви юнакам та дівчатам вручають посвідчення ліцеїстів. Зокрема, це робить дружина загиблого Героя України, захисника Маріуполя, заступника командира підрозділу «Азов» Віталія Грицаєнка – пані Вікторія Грицаєнко.

Потім вона звертається до ліцеїстів із вітальним словом.

-Ви обрали таку важливу та відповідальну професію – захищати Україну! Це важливо для нашої держави сьогодні і це матиме вагоме значення для українського суспільства завжди! Ваш однострій – це не просто формений одяг. Це символ сили, незламності, єдності та боротьби за свободи і незалежність! – говорить Вікторія Грицаєнко. Вона також повідомляє, що за власний кошт хоче обладнати для ліцеїстів нову спортивну кімнату із найкращим спортивним спорядженням.

Після завершення урочистостей ліцеїстів вітають із посвятою рідні, друзі та близькі.

Нагадаємо, раніше у Полтаві ліцеїсти замість придбання квітів на 1 вересня передали кошти на ЗСУ.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW