Привітання в.о. начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігоря Мороза з Днем захисників і захисниць УкраїниКоли майже десять років тому росіяни починали свою війну проти України, то розраховували на швидку й легку перемогу. Чого вони не чекали – то це того, що українці стануть завзято боронити свою землю.

Сьогодні ми відзначаємо свято тих, хто взяв у руки зброю, щоб дати відсіч агресору, — День захисників і захисниць України. І вперше робимо це за новоюліанським календарем — 1 жовтня.

Це — не випадкова дата у календарі, а день, що має давню традицію. Ще козаки вважали своєю покровителькою Богородицю і особливо шанували свято Покрови, яке відзначали саме в цей день.

Пізніше Покрова стала неформальним Днем козацтва, а в 1942 році саме на Покрову було створене єдине військо, яке в Другу світову війну боролося за незалежність України, — Українська повстанська армія.

Довгий час церковний і світський календарі в Україні мали розбіжність у 13 днів, але цього року нарешті ця розбіжність виправлена. Українське православ’я зробило складний, але важливий крок геть від московської церкви, яка досі залишається на старому календарі і вважає його своєю «скріпою».

Нова дата для Дня захисників і захисниць — це гарне свідчення того, що ми захищаємося не тільки на полі бою, але й на культурному полі. І кожна дія, яка віддаляє нас від Москви, також зменшує імовірність повторення російської агресії у майбутньому.

Щиро вдячний тим, хто кожен день виборює нашу свободу і незалежність. Це — справжній подвиг і справжній героїзм, якого новітня історія світу ще не бачила.

Наше військо — це наша гордість і надія для всього цивілізованого світу.

Героям слава!

В.о. голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігор МорозAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW