Зеленський привітав захисників і захисниць: Ніхто не зможе «відключити» українську стійкістьПрезидент Володимир Зеленський привітав українських захисників і захисниць зі святом й пообіцяв, що ніхто не зможе “відключити” українську стійкість та відвагу.

Відеовітання глава держави записав біля Золотих воріт у Києві.

“Важкі часи зробили нас сильними. А сильні наближають переможні часи. Крок за кроком. Сьогодні, завтра, щодня, щохвилини”, - зазначив Президент.

Він запевнив, що ні планово, ні аварійно ніхто не має й не зможе «відключити» нашу стійкість, витримку, міцність, відвагу. Він запевнив, що ці якості не мають терміну дії, кінцевої дати чи крайньої точки, після якої ми припинили б спротив і боротьбу, окрім однієї – нашої перемоги.

“Щоденно наближаючи її, ми кажемо: «Будемо боротися стільки, скільки буде потрібно!», - наголосив Зеленський і нагадав, що робили це в перші хвилини 24 лютого, робимо усі 585 днів і будемо робити це надалі.

“Слава всім, хто бʼється й боронить Батьківщину! Слава нашим захисникам і захисницям! Слава українському народові! Слава Україні!”, - відзначив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, 14 липня 2023 року Верховна Рада змінила дати трьох свят. Відтепер Різдво Христове офіційно відзначатиметься в Україні 25 грудня, а не 7 січня, День Української Державності – 15 липня, а не 28 липня, День захисників і захисниць України – 1 жовтня, а не 14 жовтня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW