Редакція 06239 вітає українських Героїв з Днем захисників і захисниць України!Сьогодні Україна відзначає День захисників і захисниць.
Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць, незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Від цього року День захисників і захисниць перенесено з 14 на 1 жовтня у зв’язку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря. Адже свято збігається з Покровою Пресвятої Богородиці не випадково. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова була для них одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву — Козацька Покрова. Козацькі традиції бережуть розвивають сучасні захисники і захисниці України.

День захисників і захисниць — передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям — працювати, творити, виховувати дітей. Це свято — ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка — не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.

Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил — кожен у свій спосіб, максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.

Редакція 06239 вітає українських воїнів з Днем Захисників! Шановні захисники та захисниці! Ви — справжні герої, які віддають своє життя заради нашої країни та нашого миру. Нехай цей день буде сповнений гордістю за ваші здібності та подвиги. Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку і безмежного щастя! Бажаємо вам завжди мати сили та впевненість у майбутньому, а наша подяка і повага нехай будуть вам вічними. Бережіть себе та незалежність України!
Дякуємо Вам, за те, що ви є!
Слава Україні! Героям Слава!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW