Від початку жовтня на водоймах Дніпропетровщини дозволяється лов раків30 вересня у переважній більшості регіонів України (за винятком р. Дунай, придунайських озер та водойм дністровського басейну Одещини) закінчується заборона на лов раків у період їх другої линьки. 

Про це повідомляє Державне агенство меліорації та рибного господарства України.

Зазначається, що від початку жовтня рибалкам дозволяється лов цих безхребетних з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства.

Зокрема, одній особі за добу можна впіймати 30 раків. При цьому мінімальний розмір рака, який дозволено ловити рибалкам становить 9-11 см (в залежності від водойм).

Водночас забороняється ручне збирання раків у темний час доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

За незаконне добування раків передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

Нагадуємо про відповідальне ставлення до цих водних мешканців під час риболовлі, адже компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 грн.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW