За 2 дні роботи у Кривому Розі в пересувному медичному майданчику провели 199 флюорографічних обстежень та зробили 29 дерматоскопій, - ФОТОПротягом двох днів у Кривому Розі працював пересувний медичний майданчик. За цей час у двох районах міста було зроблено майже 200 флюорографічних обстежень, було надано 150 консультацій та тестувань мультитестами на ВІЛ, вірусні гепатити В і С, сифіліс.

Про це повідомила голова комісії з охорони здоров‘я Дніпропетровської обласної ради Аріна Пустова, яка і запровадила дану акцію в 2021 році. 

22 і 23 вересня пересувний медичний майданчик відвідав Покровський та Інгулецький райони.

"В суботу, в Інгулецькому районі була присутня особисто, рада, що люди дуже активно користуються такою акцією. Інгулецький район поки встановив рекорд за популярністю таких обстежень, люди дуже активно долучались, тому прийшлось попрацювати понаднорму та трохи виснажити обладнання, щоб всіх бажаючих обстежити", - повідомила Аріна Пустова.

За два дні команда виконала: 

- 199 флюорографічних обстежень, з яких - 7 осіб потребують дообстеження;

- 150 консультувань та тестувань мультитестами на ВІЛ, вірусні гепатити В і С, сифіліс. В результаті яких виявлено: 

  • 2 людини з позитивним ВІЛ статусом
  • 6 людей з вірусним гепатитом С
  • 1 людина з вірусним гепатитом В

- 48 людей отримали консультацію лікаря-дерматолога

- 29 дерматоскопій, в результаті яких виявлено 2 хворих з підозрою на злоякісні новоутворення шкіри, їх було скеровано до лікаря онколога. 

Всіх хворих також було скеровано до сімейних лікарів та інфекціоністів для дообстеження і призначення, за необхідністю, противірусного лікування, яке хворі можуть отримати безкоштовно. 

На цьому тижні будуть останні локації роботи пересувного медичного майданчика, місце та час повідомимо згодом. 

"Дякую всім хто допомогає в організації, всім хто долучається, дякую лікарям, які, незважаючи на вихідні, працюють для людей!" - написала пані Аріна. 

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google NewsAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW