Миколаївська міська рада направить 7 мільйонів гривень на закупівлю пікапів для ЗСУ26 вересня, міський голова Олександр Сєнкевич провів серед містян опитування щодо використання бюджетних коштів, які мали спочатку піти на посадку дерев, проте миколаївці обрали підтримку ЗСУ.

Як розповів мер, в опитуванні на Телеграм-каналі взяли участь понад 16 тисяч осіб, 56% з них підтримали закупівлю пікапів для ЗСУ.

- Вчора увечері я був на бюджетній комісії. Запропонував депутатам спрямувати 7 млн грн на закупівлю пікапів для ЗСУ. Також маю запит від Головного управління розвідки на придбання 5 автівок. Депутати всі пропозиції підтримали. Кошти маємо виділити на сесії міської ради у п’ятницю. Будемо підтримувати наші Збройні сили й надалі, навіть попри те, що у нас забрали військове ПДФО, - сказав мер.

Нагадаємо, КП  "Миколаївські парки" оголосило тендер на придбання багаторічних насаджень за 7  мільйонів 726 тисяч 475 гривень. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відреагував на це питання, адже у соцмережах виникла дискусія.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW