Чотирьох нелегалів затримали словацькі прикордонники завдяки інформації українських колегПрикордонники Чопського загону спiльно зi словацькими колегами затримали чотирьох чоловiкiв, якi горами намагалися пробратися до сумiжної держави. Про це iнформує Захiдне регiональне управлiння Держприкордонслужби України.

Рух невiдомих у напрямку держрубежу вдалося зафiксувати за допомогою фотопастки на дiлянцi вiддiлу прикордонної служби «Новоселиця». У район спрацювання камери вислали додатковi наряди з розшуковими собаками. В ходi пошукiв вiйськовослужбовцi виявили зсув ґрунту i пролаз у загороджувальному парканi поблизу державної межi, тож одразу проiнформували прикордонникiв Словаччини.

Згодом словацькi правоохоронцi повiдомили українським колегам, що за iнформацiєю останнiх їм вдалося затримати поблизу кордону чотирьох осiб чоловiчої статi.

Порушники мали при собi паспорти громадян України. Вони виявилися жителями Запорiжжя, Харкiвщини, Рiвненщини та Одеси. Чоловiки були знайомi мiж собою та домовилися разом незаконно перетнути кордон у пошуках кращого життя. Затриманi розповiли, що до держрубежу вони рухалися за заздалегiдь прокладеним маршрутом, орiєнтуючись за онлайн картами.

Наразi встановлюються усi деталi правопорушення.

Також по темі: Від початку вересня при спробі незаконного перетину кордону прикордонники Мукачівського загону затримали 200 осібAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW