На Житомирщині впроваджують систему безпеки в закладах освітиПілотний проєкт в рамках реалізації «Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти» впроваджується за ініціативи Міністерства освіти і науки спільно з Міністерством внутрішніх справ та фондом Президента України.

Від початку повномасштабного вторгнення Національна поліція України забезпечує створення безпечних умов у освітніх закладах. Відтак на Житомирщині вже відкрито 56 класів безпеки, здійснюється систематичне відвідування поліцейськими навчального процесу. Також за кожним навчальним закладом закріплено поліцейського з числа підрозділів превенції.

Задля посилення безпеки 18 вересня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася координаційна нарада, під час якої представники влади, освіти та правоохоронних органів обговорили питання безпеки та психологічного здоров’я учнів під час навчання в умовах воєнного стану.

Виклики та загрози сьогодення не повинні впливати на нормальний перебіг навчального процесу. Діти вже пристосувались до сигналів повітряних тривог, дистанційного та очного навчання. Сьогодні поліцейські та рятувальники вкотре нагадали їм про головні правила, які оберігають найдорожче – життя.

Відділ комунікації поліції в Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW